Бар "Лунний"

Бар розташовується на 11 поверсі будівлі готелю, звідки відкривається мальовничі пейзажі пониззя Дніпра і чудовий вид міста з висоти пташиного польоту. Комфорт, затишок, конфіденційність і високу якість обслуговування Вам будуть гарантовані.

Детальніше

Європейський зал

У залі "Європейський" можна організувати урочисті заходи, весілля, дні народження, корпоративи, вечірки, а також організація тренінгів, семінарів, презентацій за допомогою послуг конференц-сервісу готелю.

Детальніше

Актовий зал

"Актовий" конференц-зал на 240 місць, велика сцена з президією, трибуна, два мікрофони дротяних і два аудіо, мікшер, дві колонки, фліп-чарт, екран з проектором, ноутбук, Wi-Fi. Додатково організація кава-брейків, фуршетів, бізнес-ланчів.

Детальніше

Конференц-зал "Mint"

Малий конференц-зал "Mint" на 60 місць, президія, фліп-чарт c альбомом і маркерами, екран з проектором, ноутбук, Wi-Fi. Додатково організація кава-брейків, фуршетів, бізнес-ланчів.

Детальніше

Конференц-зал "Office"

Малий конференц-зал "Office" на 25 (50) місць, президія, Wi-Fi, фліп-чарт, екран з проектором, ноутбук. Додатково організація кава-брейків, фуршетів, бізнес-ланчів.

Детальніше

Конференц-сервіс

Зручне розташування готелю в діловому і історичному центрі міста на набережній Дніпра. Можливість проведення масштабних заходів різного рівня і формату.

Детальніше

Спортивний зал "Medved GYM"

Тренажерний зал призначений для занять загальною фізичною і силовою підготовкою. Зал обладнаний сучасною системою кондиціонування. У залі створені всі умови для того, щоб заняття спортом приносили величезне емоційне задоволення і давали високі результати з розвитку м'язової маси, сили і витривалості.

Детальніше

Салон краси

Салон краси «Fashion salon» створює для Вас гармонійний простір, де задоволення від процедур і послуг високої якості поєднується з професійною продукцією. У своїй роботі стилісти активно користуються сучасними технологіями індустрії краси.

Детальніше

Водно-оздоровчий комплекс

Сухе повітря фінської сауни сприяє кращій тепловіддачі і дозволяє досить легко переносити високу температуру і дітям, і людям у віці. Попарившись в сауні, ви можете освіжитися в бадьорить душі, поплавати у великому басейні з кришталево чистою водою і комфортно відпочити. Фінська сауна добре розслабляє, тому показана при високих щоденних навантаженнях. Відвідуючи сауну, ми очищаємо організм від токсинів і підвищуємо імунітет.

Детальніше

Автомийка

До вибору автомийки для свого автомобіля, якщо Ви дбаєте про його зовнішній вигляд, слід підійти особливо ретельно. Від того, як буде митися Ваш авто залежить те, як він буде виглядати після.

Детальніше

СТО

Ремонт авто - це сукупність робіт, які призначені для ліквідації виниклих поломок, шляхом зміни або лагодження комплектуючих або вузлів. Всі роботи по ремонту авто поділяються на два види: капітальні та експлуатаційні.

Детальніше

Паркінг 24/7

На території готелю є власний паркінг. Авто можно залишити під охороною цілодобово.

Детальніше